Rakip Fiyatlarını Manuel Takip Etmeyi Bırakın

Binlerce ürün fiyat değişimleri, rakip ana marka fiyat stratejisi, spesifik ürün fiyat stratejisi, haftalık veya günlük farklılaşan indirim oranları, stoğu bitenler, yenilikler gibi sınırsız kombinasyonda karar almanızı zorlayacak etkenler mevcut. Ekip olarak bunun kesinlikle farkındayız.

Fiyat değişimleri arasında kaybolmanıza asla izin vermiyoruz! Her rakip hareketini dikkatle izliyor ve stratejinize uygun öngörüler üretiyoruz

Öncelikle fiyatlandırma stratejinizi dinliyoruz. Sonrasında Machine learning teknikleri ile rakip fiyat değişimlerini anlamlandırıyoruz. Bu sayede belki 100’lerce ihtimali değerlendirip sizin fiyatlandırma stratejinize paralel önerileri sunuyoruz. Bu sayede daha akıllı bir yol haritası çıkartarak sizin tüm karar alma süreçlerinize fayda sağlıyoruz. Hem zamandan tasarraf kazanmış oluyorsunuz, hem de yanlış bir fiyatlandırma stratejisi yüzünden gelirde muhtemel kayıpları önlüyorsunuz.

Diğer sistemlerden farkımız neler?

Diğer fiyat raporlayan sistemlerden farkımız verileri anlamlandırmamız ve size çok hızlı aksiyon almanızı sağlayacak öngörüler, ya da bizim tabirimizle “Pills” üretmemiz.

Herbir ürün için link yapıştırma derdine son, güçlü algoritmamız ile kategori bazlı fiyat takibine merhaba deyin

Günlük, haftalık veya aylık fiyat değişimlerini detaylı inceleyin